MENU

řemeny, řemenice, transportní pásy

VÍCE INFORMACÍ
Úvodní strana » Novinky » Transportní řemen BRECOvacuum

Transportní řemen BRECOvacuum

naše společnost nově nabízí pro všechny druhy manipulačních systémů zcela nový systém ozubených řemenů a řemenic s názvem BRECOvacuum. S tímto inovativním systémem lze přepravu fólií, papíru, tabulového skla nebo tenkých listů ve vakuu provádět bezpečněji a efektivněji než s konvenčními vakuovými ozubenými řemeny z polyuretanu.

Sací pruh nového vakuového ozubeného řemene BRECOvacuum má obzvláště odolnou tkaninu odolnou proti opotřebení, která byla vytvořena již během výroby, a speciálně navrženou zónu bez tažných kordů. Polyamidová tkanina na zadní straně pásu zabraňuje ohýbání a naklápění ozubeného řemenu v důsledku sacího účinku.

Další novinkou jsou těsnicí pásky, které jsou během výrobního procesu rovněž konstruovány jako nedílná součást ozubeného řemene. Jejich průřez je optimálně navržen tak, aby zajistil maximální těsnicí účinek a flexibilitu při oběhu ozubené řemenice.

Obecně velmi komplexní geometrie ozubených řemenic a podsávacích kanálů jsou v systému BRECOvacuum přesně sladěny s ozubeným řemenem. Opotřebení kvůli nesprávné toleranci mezi prvky je tak sníženo a životnost systému je znatelně zvýšena. Ztráty vakua jsou tímto minimalizovány velmi přesnou koordinací jednotlivých komponentů systému.

BRECOvacuum je k dispozici v rozteči AT10 v šířkách řemene 50 mm nebo 75 mm.
 
(na obrázku níže je uvedena verze pro konkrétní aplikaci se šedým potahem na zadní straně a podlouhlými, diagonálně uspořádanými sacími kapsami.)
 
Více info v sekci katalogy ke stažení.
 

Rychlý kontakt

W.H.MÜLLER, s.r.o.
Brněnská 995
664 42 Modřice

Tel.: 543 211 008, 543 212 343
Fax: 541 217 468
whm@whm.cz

Všeobecné obchodní podmínky